Novinky

07.09.2013 11:50
Rozpis zápasů můžete nalézt na této adrese. Hrací systém zde.
21.02.2013 20:28
Dnes naše stránky přešly na nový design, který je modernější, vzdušnější a i přívětivější. Prozatím nejsou zcela dokončené profily hráčů, starší články o zápasech a historie.
17.02.2013 12:24
    Ani druhý hrací den nepřinesl radost hráčům BK Vimperk. Na domácím hřišti hráči Vimperka tvrdě bojovali a vedli i ve čtvrté čtvrtině. Vimperk díky více faktorům (především jednostranní rozhodčí) nezvládl koncovku a prohrál 67:73. Mezi nejvýraznější hráče domácích...
16.02.2013 21:38
    V sobotu odjel celek Vimperka směr Pelhřimov. Zápasu se již od začátku ujali domácí, kteří ani jednou v zápase neprohrávali. V poločase už na ukazateli skóre svítil stav 41:20. Vimperští se snažili zabojovat ve třetí čtvrtině a zmenšili náskok soupeře, který se ovšem...